LEVERING IN 5 WEKEN

  Gepersonaliseerde Gepersonaliseerde Safari papier zak 22x10x28 CM | SAFARI PAPIER ZAK| FLEXOBEDRUKKING AAN 2 ZIJDEN IN 1 KLEUR
  • Gepersonaliseerde Gepersonaliseerde Safari papier zak 22x10x28 CM | SAFARI PAPIER ZAK| FLEXOBEDRUKKING AAN 2 ZIJDEN IN 1 KLEUR
  • Gepersonaliseerde Gepersonaliseerde Safari papier zak 22x10x28 CM | SAFARI PAPIER ZAK| FLEXOBEDRUKKING AAN 2 ZIJDEN IN 1 KLEUR

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  22x10x28 CM | SAFARI PAPIER ZAK| FLEXOBEDRUKKING AAN 2 ZIJDEN IN 1 KLEUR

  Safari papieren zak, 100g/m² papier in uw keuze van wit kraft of natuurlijk kraft. Getwiste papieren handvaten.

  2 zijvouwen, en een niet-versterkte bodemvouw.

  De safaritas is een tijdloos model dat zijn nummer 1 taak zal vervullen: u een bestendige en functionele tas bieden met de graphics van uw winkel, merk of evenement. Het is mogelijk de zak te bedrukken in 1 of 2 kleuren door middel van flexobedrukking. Deze druktechniek is perfect voor logo's en gestileerde ontwerpen, maar is niet geschikt voor het bedrukken van een foto.

  Dankzij ons gebruiksvriendelijke online aanpassingsprogramma kunt u uw logo in PDF- of ÉPS-formaat uploaden, het op de zijkanten van de tas plaatsen en heel eenvoudig tekst of informatie toevoegen. Zodra de bestelling is geplaatst, kunt u rekenen op een maximale levertijd van 15 dagen, bij u thuis afgeleverd met tracking service. Heb je een vraag? Hulp nodig bij het aanpassen? Ons team staat voor u klaar van 9 tot 17 uur van maandag tot vrijdag.

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Op voorraad
  Grootte (cm)
  Kleur materiaal
  Flexogravure afdrukken
  Kleur van de opdruk

  Wil je een andere pantonekleur? Geef het op bij het afronden van de bestelling, net voor uw betaling in het veld bedoeld om een ​​bericht bij uw bestelling te voegen.

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  warning
  Dalende prijs afhankelijk van de hoeveelheid

  (x 50)

  Minimale afname van het product is 10.

  Op voorraad
  Prijs per stuk : €0,59 Excl. BTW
  Prijs per karton van 50 stuks : € 29,43 Excl. BTW
  Aantal stuks : 500 stuks

  Totaal Excl verzendkosten : €294,30 Excl. BTW
  Exclusief belasting

  3° Kies personalisatie mode

  PSPS221028-1-1C

  Datasheet

  Druktechniek
  Flexo bedrukking