Gepersonaliseerde 14x09x38 14x09x38 CM | SAFARI PAPIER ZAK VOOR FLESSEN | FLEXO PRINTING IN ÉÉN KLEUR OP VOORGEDEFINIEERDE ZONE
  search
  • Gepersonaliseerde 14x09x38 14x09x38 CM | SAFARI PAPIER ZAK VOOR FLESSEN | FLEXO PRINTING IN ÉÉN KLEUR OP VOORGEDEFINIEERDE ZONE
  • Gepersonaliseerde 14x09x38 14x09x38 CM | SAFARI PAPIER ZAK VOOR FLESSEN | FLEXO PRINTING IN ÉÉN KLEUR OP VOORGEDEFINIEERDE ZONE
  • Gepersonaliseerde 14x09x38 14x09x38 CM | SAFARI PAPIER ZAK VOOR FLESSEN | FLEXO PRINTING IN ÉÉN KLEUR OP VOORGEDEFINIEERDE ZONE

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  14x09x38 CM | SAFARI PAPIER ZAK VOOR FLESSEN | FLEXO PRINTING IN ÉÉN KLEUR OP VOORGEDEFINIEERDE ZONE

  Safari papieren zak voor flessen, deze papieren zak voor flessen heeft de bijzonderheid dat de bovenrand verstevigd is. Dit model is verkrijgbaar in verschillende gewichten:

  • 100% gerecycleerd Havana kraft: 140g/m²,
  • Zwart, groen, bordeaux, blauw: 140g/m²,
  • Rood, wit: 160g/m²,
  • Goud, Zilver, 135g/m².

  De papieren handvatten zijn gedraaid.

  2 zijvouwen, en een bodemvouw die niet verstevigd is. Dit model van Safari papieren zak is een verpakkingsoplossing voor wijnflessen. De tas kan namelijk gemakkelijk flessen vasthouden en ondersteunen en biedt tegelijkertijd een luxueuze, ecologische en gemerkte papieren tas.

  Het is mogelijk de zak in 1 kleur te bedrukken met flexodruk. Deze druktechniek is perfect voor logo's en gestileerde ontwerpen, maar is niet geschikt voor het afdrukken van een foto.

  Zodra de bestelling is geplaatst, kunt u rekenen op een maximum van 15 dagen voor levering bij u thuis met tracking service. Heb je een vraag? Hulp nodig met personaliseren? Ons team staat voor u klaar van 9.00 tot 17.00 uur, van maandag tot vrijdag.

  En stock

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Hoogte (in cm)
  PRINT TYPE
  PRINTTECHNIEK
  Kleur materiaal
  BEDRUKKING KLEUR

  Wil je een andere pantonekleur? Geef het op bij het afronden van de bestelling, net voor uw betaling in het veld bedoeld om een ​​bericht bij uw bestelling te voegen.

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  En stock

  LEVERING IN 2 WEKEN

  Prijs per stukPrijs per karton van 100 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  0,85 €€ 85,46100 stuks85,46 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 103 points/€ 1,03 Get register and you will earn 103 points/€ 1,03 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 103 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 1,03.
  321002992BWEB

  Datasheet

  Gewicht
  76,3
  QUANTITE PAR CARTON
  100

  Related articles on blog