Gepersonaliseerde 45x15x50 45x15x50 CM | SAC PAPIER SAFARI | IMPRESSION FLEXO EN UNE COULEUR SUR ZONES PRÉDÉFINIES SUR LES 2 ...
  search
  • Gepersonaliseerde 45x15x50 45x15x50 CM | SAC PAPIER SAFARI | IMPRESSION FLEXO EN UNE COULEUR SUR ZONES PRÉDÉFINIES SUR LES 2 ...
  • Gepersonaliseerde 45x15x50 45x15x50 CM | SAC PAPIER SAFARI | IMPRESSION FLEXO EN UNE COULEUR SUR ZONES PRÉDÉFINIES SUR LES 2 ...
  • Gepersonaliseerde 45x15x50 45x15x50 CM | SAC PAPIER SAFARI | IMPRESSION FLEXO EN UNE COULEUR SUR ZONES PRÉDÉFINIES SUR LES 2 ...

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  45x15x50CM | PAPIER ZAK SAFARI | FLEXO PRINTING IN ÉÉN KLEUR OP VOORGEDEFINIEERDE ZONE

  Safari papieren zak, 110gsm papier in uw keuze van wit kraft of natuurlijk kraft. De papieren hengsels zijn gedraaid, zodat we milieuvriendelijke en aanpasbare papieren zakontwerpen kunnen aanbieden.

  2 zijvouwen, en een niet-versterkte bodemvouw. Dit model Safari papieren zak met een brede bodem is een verpakkingsoplossing voor levensmiddelen. De brede bodem kan namelijk gemakkelijk voedselcontainers vasthouden en ondersteunen, terwijl het een luxueuze, milieuvriendelijke en merkgebonden papieren zak is.

  De safaritas is een tijdloos ontwerp dat zijn belangrijkste taak zal vervullen: u een duurzame en functionele tas bieden met uw winkel-, merk- of evenementafbeeldingen. Het is mogelijk de zak in 1 kleur te bedrukken met flexodruk. Deze druktechniek is perfect voor logo's en gestileerde ontwerpen, maar is niet geschikt voor het drukken van een foto.

  Dankzij ons gebruiksvriendelijke online aanpassingsprogramma kunt u uw logo in PDF- of ÉPS-formaat uploaden, het op de zijkanten van de tas plaatsen en heel eenvoudig tekst of informatie toevoegen. Zodra de bestelling is geplaatst, kunt u rekenen op een levertijd van maximaal 15 dagen, bij u thuis afgeleverd met tracking service. Heb je een vraag? Hulp nodig bij het aanpassen? Ons team staat voor u klaar van 9 tot 17 uur van maandag tot vrijdag.

  Laatste items in voorraad

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Hoogte (in cm)
  Kleur materiaal
  BEDRUKKING KLEUR

  Wil je een andere pantonekleur? Geef het op bij het afronden van de bestelling, net voor uw betaling in het veld bedoeld om een ​​bericht bij uw bestelling te voegen.

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  Laatste items in voorraad

  LEVERING IN 2 WEKEN

  Prijs per stukPrijs per karton van 150 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  1,44 €€ 215,62150 stuks215,62 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 261 points/€ 2,61 Get register and you will earn 261 points/€ 2,61 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 261 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 2,61.
  321000483WEB

  Datasheet

  Gewicht
  14
  QUANTITE PAR CARTON
  150