CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT
  search
  • CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT
  • CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT
  • CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT
  • CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT
  • CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT
  • CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  CONCORDE | KLEIN DOOSJE MET LINT

  De vooraf gemonteerde luxedoos is de perfecte accessoire voor boetieks, evenementen, VIP-clubs en merken die hun cadeaubonnen, lidmaatschapskaarten of speciale vouchers met elegantie en gemak willen presenteren.

  Gemaakt van hoogwaardig gerecycled karton van 1200 g/m² en bedekt met papier van 140 g/m² aan de binnen- en buitenkant, combineert deze doos duurzaamheid met verfijning. Het is ontworpen om kaarten in het ISO 7810-standaardformaat (85,60 × 53,98 mm) vast te houden, met speciaal ontworpen interne bevestigingen voor optimale kaartretentie, waardoor veiligheid tijdens transport en opslag wordt gegarandeerd.

  Geschikt voor zowel kartonnen als plastic kaarten, biedt deze doos een onberispelijke en professionele presentatie, met een vooraf gemonteerde ontwerp voor direct gebruik zonder extra setup.

  Bied uw leden, klanten of VIP-gasten een superieure verpakkingservaring met deze hoogwaardige vooraf gemonteerde doos.

  En stock

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Hoogte (in cm)
  PRINTTECHNIEK
  Kleur materiaal
  KLEUR VAN DE PRINT

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  En stock
  Prijs per stukPrijs per karton van 50 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  6,61 €€ 330,3150 stuks330,31 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 400 points/€ 4,00 Get register and you will earn 400 points/€ 4,00 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 400 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 4,00.

  Premium Voorgemonteerde Doos voor Visitekaartjes en Lidmaatschapskaarten

  De premium voorgemonteerde doos van Centuryprint is de perfecte accessoire voor boetieks, evenementen, VIP-clubs en merken die hun cadeaubonnen, lidmaatschapskaarten of speciale vouchers met elegantie en praktisch willen presenteren. Ontworpen om luxe en exclusiviteit uit te stralen, is deze doos de ideale keuze voor een indrukwekkende en professionele presentatie.

  Kwaliteit en Duurzaamheid

  Gemaakt met hoogwaardig 1200 gr/m² gerecycled karton en bekleed met 140 gr/m² papier zowel aan de binnen- als buitenkant, biedt onze gepersonaliseerde doos de perfecte combinatie van robuustheid en verfijning. De binnenvoering is speciaal ontworpen om standaard ISO 7810-formaat kaarten (85,60 × 53,98 mm) veilig vast te houden, waardoor ze tijdens transport en opslag beschermd zijn.

  Praktisch en Elegant Ontwerp

  Of het nu gaat om kartonnen of plastic kaarten, deze kaartendoos zorgt voor een foutloze presentatie. Het voorgemonteerde ontwerp maakt direct gebruik mogelijk zonder extra montage, ideaal voor situaties waarin tijd en eenvoud essentieel zijn.

  Bied uw leden, klanten of VIP-gasten een superieure kwaliteit maatwerkverpakking ervaring met deze premium voorgemonteerde doos. Het is een perfecte oplossing voor wie functionaliteit en verfijnde esthetiek wil combineren in hun verpakking.

  Ontdek Meer Over Aangepaste Verpakkingen

  Ontdek de huidige trends in aangepaste verpakkingen en leer hoe u kunt innoveren met uw verpakking op onze blog.

  Aangepaste dozen in België bieden ongeëvenaarde kwaliteit en aanpassingsvermogen. Door te kiezen voor Centuryprint, een in België gevestigd bedrijf, krijgt u niet alleen hoogwaardige producten maar ondersteunt u ook de lokale productie die bijdraagt aan de regionale economie. Ons team van experts maakt gebruik van geavanceerde druktechnologieën om uitzonderlijke resultaten te garanderen en te voldoen aan uw meest veeleisende verpakkingsbehoeften.

  Bedrukte dozen voegen een extra dimensie toe aan uw merkidentiteit. Met aangepaste ontwerpen, bedrijfslogo's en promotionele berichten trekken deze dozen de aandacht en versterken ze de merkherkenning. Bij Centuryprint beheersen we de kunst van het drukken op verpakkingen en bieden we een scala aan druktechnieken zoals foliedruk, zeefdruk en vele andere, om dozen te creëren die opvallen in het schap en een blijvende indruk achterlaten.

  Leer ook over debossing, een niet-druktechniek voor aanpassingen, die uw aangepaste verpakkingen kan revolutioneren.

  Voor meer aanpassingsopties en om te bestellen, bezoek onze speciale pagina voor aangepaste dozen. Ontdek hoe Centuryprint, met zijn in België gevestigde productie, de meest geavanceerde druktechnologieën gebruikt om bedrukte verpakkingen te bieden die voldoen aan uw hoogste verwachtingen.

  Vind dit product en andere innovatieve verpakkingsoplossingen op centuryshop.eu.

  GBCC7121-NM

  Datasheet

  Hoogte
  2 CM
  Breedte
  12 CM
  Diepte
  7 CM
  Druktechniek
  Warmtedruk
  Zeefbedrukking
  QUANTITE PAR CARTON
  25
  Verzendtijd
  2 weken
  KARTON GRAMGEWICHT
  1200 g/m²