HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS
  search
  • HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS
  • HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS
  • HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS
  • HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS
  • HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS
  • HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  HINGBOX | 15,5x11x2 CM | PLATTE DOOS

  HINGBOX, Magnetische Doos voor Boeken en Foto's

  Ontdek de HINGBOX, de ideale magnetische doos voor het opbergen en presenteren van uw boeken en foto's.

  • Verkrijgbaar in formaat 15,5x11x2 CM
  • Geleverd voorgemonteerd, gemaakt van gerecycled karton met kraft afwerking

  Deze doos is perfect voor dunne voorwerpen, milieuvriendelijk en volledig recyclebaar. Ideaal voor voordelige verzending en een elegante presentatie van uw artikelen.

  Kies de HINGBOX voor een verfijnde en duurzame opbergoplossing.

  En stock

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  AFMETINGEN
  PRINTTECHNIEK
  KLEUR VAN DE ACHTERGROND
  KLEUR VAN DE PRINT

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  En stock
  Prijs per stukPrijs per karton van 50 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  4,90 €€ 244,8050 stuks244,80 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 296 points/€ 2,96 Get register and you will earn 296 points/€ 2,96 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 296 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 2,96.

  HINGBOX, Magnetische Doos voor Boeken en Foto's

  Ontdek de HINGBOX, de ideale magnetische doos voor het opbergen en presenteren van uw boeken en foto's. Verkrijgbaar in verschillende maten, waaronder A4, A5, A6 en het nieuwe formaat 15,5x11x2 CM, is deze doos ontworpen om aan al uw verpakkings- en opslagbehoeften voor dunne voorwerpen te voldoen.

  - Verkrijgbaar in formaat 15,5x11x2 CM en andere maten

  - Geleverd voorgemonteerd voor direct gebruik

  De HINGBOX is perfect voor een grote verscheidenheid aan artikelen, zoals foto's, boeken, documenten, prints, kleding en nog veel meer. Deze voorgemonteerde doos is voornamelijk bedoeld voor dunne voorwerpen. Met zijn beperkte hoogte is deze doos perfect voor foto's en boeken, en biedt een elegante en professionele presentatie.

  Gemaakt van gerecycled karton van 1200 g/m², is de HINGBOX zowel robuust en duurzaam, als milieuvriendelijk met zijn kraft karton afwerking. Deze doos is volledig recyclebaar, wat het een milieuvriendelijke keuze maakt voor uw opslagbehoeften.

  De HINGBOX wordt beveiligd door vier magneten, wat zorgt voor een betrouwbare en veilige sluiting. Het formaat 15,5x11x2 CM wordt geleverd met een optioneel verwijderbaar kartonnen inzetstuk, wat extra flexibiliteit biedt voor het organiseren van uw artikelen. Als u ervoor kiest om het inzetstuk niet te gebruiken, kan het eenvoudig worden verwijderd, omdat het niet vastgelijmd is.

  Dankzij zijn lage hoogte maakt de HINGBOX kosteneffectieve postbezorging mogelijk, wat het een praktische keuze maakt voor verzending. Voor extra bescherming, verken onze Postpack categorie, waar u speciaal ontworpen postdozen vindt om uw HINGBOX tijdens verzending te beschermen.

  Met zijn strakke ontwerp en magnetische sluiting biedt de HINGBOX niet alleen veilige opslag, maar voegt ook een vleugje verfijning toe aan uw artikelen. Het gebruiksvriendelijke ontwerp voldoet aan verschillende behoeften, waardoor het een essentieel hulpmiddel is voor zowel professionals als liefhebbers.

  Investeer in de HINGBOX en ontdek het gemak van een magnetische doos die de verwachtingen overtreft. Bestel nu om uw opslag- en verzendervaring te verbeteren. Nauwkeurigheid is onze prioriteit, en elk detail van de HINGBOX is ontworpen om een optimale gebruikerservaring te bieden.

  Voor meer informatie of om een bestelling te plaatsen, neem contact op met ons team op +32 71 87 49 13 of via e-mail op [email protected]. Bezoek onze website op centuryshop.eu om al onze verpakkingsoplossingen te ontdekken en onze eerdere creaties te zien. Laat ons u helpen om verpakkingen te creëren die uw producten laten stralen en uw klanten zullen verrassen.

  GCBH155112-60FSC

  Datasheet

  Hoogte
  2 CM
  Breedte
  15,5 CM
  Diepte
  11 CM
  Druktechniek
  Warmtedruk
  Zeefbedrukking
  QUANTITE PAR CARTON
  25
  KARTON GRAMGEWICHT
  1200 g/m²