Gepersonaliseerde 25x15x24+6 25x15x24+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | KRAFT ...
  search
  • Gepersonaliseerde 25x15x24+6 25x15x24+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | KRAFT ...
  • Gepersonaliseerde 25x15x24+6 25x15x24+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | KRAFT ...

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  25x15x24+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | KRAFT PAPER WIT/NATURAL

  Safari papieren zak met brede bodem, 110 gr/m² papier in gekleurd wit kraft of naturel kraft met uw keuze, . De papieren handvatten zijn gedraaid, zodat we milieuvriendelijke en aanpasbare modellen papieren zakken kunnen aanbieden.

  2 zijvouwen, en een niet-versterkte bodemvouw. Dit model Safari papieren zak met een brede bodem is een verpakkingsoplossing om levensmiddelen in te bewaren. De safaritas is een tijdloos ontwerp dat zijn belangrijkste taak zal vervullen: u een sterke en functionele tas bieden met uw winkel-, merk- of evenementafbeelding. Het is mogelijk de zak in 1 kleur te bedrukken met flexodruk. Deze druktechniek is perfect voor logo's en gestileerde ontwerpen, maar is niet geschikt voor het drukken van een foto.

  Dankzij ons gebruiksvriendelijke online aanpassingsprogramma kunt u uw logo in PDF- of ÉPS-formaat uploaden, het op de zijkanten van de tas plaatsen en heel eenvoudig tekst of informatie toevoegen. Zodra de bestelling is geplaatst, kunt u rekenen op een levertijd van maximaal 15 dagen, bij u thuis afgeleverd met tracking service. Een vraag ' Hulp nodig bij personaliseren ' Ons team staat voor u klaar van 9.00 tot 17.00 uur van maandag tot vrijdag.

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Hoogte (in cm)
  Kleur materiaal
  BEDRUKKING KLEUR

  Wil je een andere pantonekleur? Geef het op bij het afronden van de bestelling, net voor uw betaling in het veld bedoeld om een ​​bericht bij uw bestelling te voegen.

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  LEVERING IN 2 WEKEN

  Prijs per stukPrijs per karton van 200 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  1,20 €€ 239,19200 stuks239,19 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 289 points/€ 2,89 Get register and you will earn 289 points/€ 2,89 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 289 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 2,89.
  321003043AWEB

  Datasheet

  Gewicht
  10,5
  QUANTITE PAR CARTON
  200