Gepersonaliseerde 35x22x32+6 35x22x32+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | GEKLEU...
  search
  • Gepersonaliseerde 35x22x32+6 35x22x32+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | GEKLEU...
  • Gepersonaliseerde 35x22x32+6 35x22x32+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | GEKLEU...
  • Gepersonaliseerde 35x22x32+6 35x22x32+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | GEKLEU...

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  35x22x32+6 CM | SAFARI PAPIER ZAK BREDE BODEM | FLEXODRUK IN ÉÉN KLEUR AAN BEIDE ZIJDEN | GEKLEURD KRAFTPAPIER

  Safari papieren zak met brede bodem, 110 gr/m² papier in gekleurd wit kraft of naturel kraft om uit te kiezen, . De papieren handvaten zijn gedraaid, dus we bieden milieuvriendelijke en aanpasbare papieren zak modellen.

  2 zijvouwen, en een bodemvouw niet versterkt. Dit Safari papieren zak model met een brede bodem is een verpakkingsoplossing om voedingsmiddelen te bevatten. De brede bodem kan namelijk gemakkelijk voedselcontainers vasthouden en ondersteunen, terwijl het een luxueuze, milieuvriendelijke papieren zak met merknaam biedt.

  De safarizak is een tijdloos model dat zijn nummer 1 taak zal vervullen: u een sterke en functionele zak bieden met uw winkel, merken of evenementenafbeeldingen. Het is mogelijk om de tas te bedrukken in 1 kleur door middel van flexodruk. Deze druktechniek is perfect voor logo's en gestileerde ontwerpen, maar is niet geschikt voor het drukken van een foto.

  Dankzij onze gebruiksvriendelijke online personalisatietool kunt u uw logo in PDF- of ÉPS-formaat uploaden, het op de zijkanten van de tas plaatsen en heel eenvoudig tekst of informatie toevoegen. Zodra de bestelling is geplaatst, kunt u rekenen op een maximale levertijd van 15 dagen, thuisbezorgd met tracking service. Een vraag ' Hulp nodig bij personaliseren ' Ons team staat voor u klaar van 9.00 tot 17.00 uur van maandag tot vrijdag.

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Hoogte (in cm)
  Kleur materiaal
  BEDRUKKING KLEUR

  Wil je een andere pantonekleur? Geef het op bij het afronden van de bestelling, net voor uw betaling in het veld bedoeld om een ​​bericht bij uw bestelling te voegen.

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  LEVERING IN 2 WEKEN

  Prijs per stukPrijs per karton van 125 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  1,41 €€ 175,82125 stuks175,82 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 213 points/€ 2,13 Get register and you will earn 213 points/€ 2,13 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 213 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 2,13.
  321003048AWEB

  Datasheet

  Gewicht
  11,5
  QUANTITE PAR CARTON
  200