Caravel
  search
  • Caravel
  • Caravel
  • Caravel

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  CARAVEL | SCHUIFDOOS

  De kaarthouders CARAVEL bieden een unieke verpakkingsoplossing, gemaakt van karton van 1200 g/m² en 157 g/m² dek-papier. Het exclusieve in elkaar grijpende ontwerp verbergt de kaart volledig en zorgt voor een mysterieuze en elegante presentatie, ideaal voor geschenken en kaarten.

  Dit model heeft een verfijnde sluiting van het mouwtype die de aandacht trekt. Pas aan met hoogwaardige opties zoals hot printing voor metallic afwerkingen en zeefdruk voor precieze ontwerpen.

  Voldoet aan de ISO 7810 norm, de CARAVEL past perfect bij verschillende kaarttypen. Verkrijgbaar in drie kleuren: Bruin Kraft, Wit en Zwart, deze kaarthouders zijn meer dan alleen verpakking - ze verbeteren de presentatie van uw merk en vallen op door originaliteit en functionaliteit.

  En stock

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Hoogte (in cm)
  PRINTTECHNIEK
  Kleur materiaal
  KLEUR VAN DE PRINT

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  En stock
  Prijs per stukPrijs per karton van 50 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  3,94 €€ 197,1050 stuks197,10 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 238 points/€ 2,38 Get register and you will earn 238 points/€ 2,38 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 238 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 2,38.

  De visitekaarthouders CARAVEL bieden een unieke en stijlvolle benadering van verpakkingen, ontworpen met karton van 1200 gr/m² en bekleed met 157 gr/m² binnen- en buitenbekleding. Dit exclusieve ontwerp maakt het mogelijk dat de twee delen van de verpakking in elkaar grijpen, waardoor de kaart volledig verborgen wordt. Dit creëert een chique en raadselachtige presentatie voor uw kaarten, perfect voor geschenken, uitnodigingen, lidmaatschaps- of loyaliteitskaarten.

  Het CARAVEL-model is voorzien van een mouwsluiting, een originele en verrassende benadering voor het verpakken van kaarten. Deze sluiting voegt een vleugje verfijning en intrige toe en trekt de aandacht van uw klanten.

  Het formaat van de kaarthouder is standaard, in overeenstemming met de ISO 7810 voor creditcards (85,725 × 53,975 mm), wat zorgt voor een perfecte pasvorm voor verschillende soorten kaarten, of ze nu gelamineerd zijn of niet.

  Om uw presentatie aan te passen, kan er worden gedrukt op een groot oppervlak van de CARAVEL-box, waardoor u uw klant volledig kunt onderdompelen in uw merkuniversum.

  Beschikbaar in drie fascinerende kleuren:

  • Kraftbruin: biedt een natuurlijke en ongecoate uitstraling, waarbij de authenticiteit wordt benadrukt
  • Wit: met een matte afwerking voor een verfijnde en elegante uitstraling
  • Zwart: met papier dat in de massa is gekleurd, voegt een vleugje verfijning en mysterie toe aan uw presentatie

  De kaarthouders CARAVEL zijn meer dan alleen verpakkingen; ze bieden een ervaring aan uw klanten. Door stijl, originaliteit en functionaliteit te combineren, zijn deze kaarthouders een ideale keuze voor merken die zich willen onderscheiden in hun presentaties.

  Ontdek meer opties voor maatwerkverpakkingen en ontdek de huidige trends in verpakkingen op onze blog. Leer ook over debossing, een drukvrije aanpassingstechniek die uw maatwerkverpakkingen zou kunnen transformeren.

  Naast het strakke ontwerp en de functionaliteit bieden de kaarthouders CARAVEL ook uitzonderlijke aanpassingsmogelijkheden via veelzijdige drukopties. Met onze expertise in hot foil stamping en zeefdruk kunnen we gemakkelijk uw logo, merknaam of elk ander aangepast ontwerp aan deze kaarthouders toevoegen, waardoor ze een onderscheidende en professionele uitstraling krijgen. Hot foil stamping voegt een elegante en luxueuze esthetiek toe, terwijl zeefdruk een uitzonderlijke precisie en duurzaamheid biedt. Wat uw keuze ook is, ons team staat klaar om u door elk stadium van het proces te begeleiden, zodat uw kaarthouders CARAVEL perfect aansluiten bij uw visie en brandingbehoeften.

  GBPF9519505-60FSC

  Datasheet

  Hoogte
  0,5 CM
  Breedte
  9,5 CM
  Diepte
  19 CM
  Druktechniek
  Digitale bedrukking
  Warmtedruk
  QUANTITE PAR CARTON
  25
  Verzendtijd
  2 weken
  KARTON GRAMGEWICHT
  1200 g/m²