Gepersonaliseerde Home 25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING
  search
  • Gepersonaliseerde Home 25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING
  • Gepersonaliseerde Home 25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING
  • Gepersonaliseerde Home 25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING
  • Gepersonaliseerde Home 25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING
  • Gepersonaliseerde Home 25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING
  • Gepersonaliseerde Home 25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING

  Opmerking: De getoonde kleur kan verschillen per apparaat (computers en smartphones). Product omschrijving van kleuren, materialen en afwerkingen zijn vastgesteld door contractuele regels. Er wordt een tolerantie toegepast voor visuele weergaven.

  Kies uw personalisatie manier :

  Offline personalisatie (als je een professionele vormgever bent)

  Alleen aanbevolen voor grafische vormgevers en gebruikers die beschikking hebben over Adobe Illustrator en Inkscape. Download de template, maak uw ontwerp en upload jouw ontwerp doormiddel van onze module.

  Online personaliseren (makkelijke oplossing voor iedereen)

  We hebben software gemaakt, dat het personaliseren van je verpakking makkelijk en snel maakt. Een innovatieve en veilige web oplossing die is ontworpen om uw verpakkingen rechtstreeks vanaf uw computer te ontwerpen, zelfs als u geen professionele grafisch ontwerper bent. Neem controle!

  25x34x10 CM | POSTPACK |OFFSET BEDRUKKING

  Maak kennis met onze personaliseerbare kartonnen verzenddozen, "POSTPACK" - de perfecte oplossing voor al uw verzendbehoeften. Onze dozen zijn gemaakt van hoogwaardig, duurzaam karton en kunnen van buiten en van binnen worden aangepast aan uw specifieke productgrootte en merkvereisten.:

  • Meer dan 15 verschillende maten
  • Personaliseerbaar in 1 kleur, 2 kleuren, of CMYK
  • Personalisatiemogelijkheden aan binnen- en buitenkant
  • Zeer snelle levering ( in 5 weken) in kleine hoeveelheden ( < 500 stuks)

  Met onze dozen op maat kunt u:

  Zorgen voor een veilige pasvorm van uw producten tijdens de verzending

  De zichtbaarheid van uw merk vergroten met gepersonaliseerde drukopties

  Verzendkosten verlagen met een compact en lichtgewicht ontwerp, de dozen worden plat geleverd

  Ons team van experts blijft elke dag beschikbaar, we werken met u samen om de ideale doos voor uw product te maken, inclusief aangepaste bedrukking van uw logo, productafbeeldingen en unieke ontwerpen.

  Kies onze personaliseerbare kartonnen verzenddozen voor een betrouwbare en stijlvolle verpakking die uw merk zal doen opvallen. Bestel vandaag nog en ontvang uw bedrukte verzenddozen in minder dan 5 weken overal in Europa.

  En stock

  1° Kies uw gewenste kleuren :

  Hoogte (in cm)
  Achtergrondmateriaal
  AANTAL DRUKKLEUREN
  Aantal bedrukte zijden
  Kleur van de opdruk

  2° Kies aantal

  In het geval dat u meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie wilt bestellen, bedankt voor het bestellen van afbeeldingen zodat dit mogelijk is en berekend met de juiste prijs. Als u met meerdere afbeeldingen op dezelfde referentie bestelt, komt ons team bij u terug om u de toeslag te sturen.

  .

  Minimale afname van het product is 10.

  En stock
  Prijs per stukPrijs per karton van 50 stuksAantal stuksTotaal Excl verzendkosten
  3,74 €€ 187,00500 stuks1870,00 €

  Prijzen exclusief BTW - everingsvoorwaarden

  3° Kies personalisatie mode

  ?
  >Get register and you will earn 2263 points/€ 22,63 Get register and you will earn 2263 points/€ 22,63 (Elke € 1,00 besteed = 1 punt, 1 punt = € 0,01 korting)
  Uw winkelwagen bevat in totaal 2263 punten die kunnen worden omgezet in een tegoedbon van € 22,63.
  RECTO